نحوه انتخاب بهترین هاستینگ وب

نحوه انتخاب بهترین هاستینگ وب

از طریق اینترنت، ممکن است چندین سرویس میزبانی وب مقرون به صرفه در ایالات متحده پیدا کنید. هنگام انتخاب بهترین سرویس میزبانی وب، باید به چند نکته توجه کنید. در ابتدا، شما باید بهترین ارائه دهنده میزبانی وب را انتخاب کنید و سپس در مورد نیاز خود تصمیم بگیرید.

 

پس از آن، باید ترافیکی را که انتظار دارید به دست آورید، تخمین بزنید. علاوه بر این، شما باید انواع سرور فیزیکی و مجازی را بدانید و در مورد پیشنهادات نامحدود بدانید. انجام این کارها به شما کمک می کند تا تصمیم درستی بگیرید.

 

میزبانی وب چیست؟

 

در میزبانی وب، ارائه دهندگان هاست فضای خاصی را در یک وب سرور به وب سایت ها اختصاص می دهند و به آن امکان ذخیره فایل ها را می دهند. مشاهده درخواست‌های آنلاین برای کد، تصاویر و رنگ خاصی که میزبانی به وب‌سایت ارائه می‌کند. هر وب سایتی بر روی یک سرور میزبانی می شود و مزایای بالقوه ای را برای وب سایت ها فراهم می کند.

 

با این حال، فضای اختصاص داده شده به سرور به نوع میزبانی بستگی دارد که شامل میزبانی مشترک، VPS، فروشنده و شبکه های اختصاصی است. بنابراین، چگونه بهترین میزبانی وب را انتخاب کنیم؟ جالب اینجاست که برای سرور از فناوری های مختلفی مانند سایر سرورها و سطوح مدیریتی استفاده می شود.

 

به طور خلاصه، میزبانی وب کل فرآیند خرید و اجاره یک فضا برای یک وب سایت در یک وب جهانی است. اگر مبتدی هستید، باید بدانید که محتوای وب سایت حاوی تصاویر، CSS و HTML باید روی سرور میزبانی شود تا به صورت آنلاین دیده شود.

 

چگونه یک میزبان وب برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟

 

برای انتخاب بهترین شرکت میزبانی وب برای کسب و کار خود، باید تحقیقات مناسبی را انجام دهید. در اینجا چند مرحله وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند تا بهترین سرویس میزبانی وب را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

 

خدمات مورد نیاز خود را تعیین کنید:

 

چندین بهترین خدمات میزبانی وب وجود دارد، اما قبل از انتخاب یکی از آنها به تحقیق کامل نیاز دارید. خدمات مشتری اولیه امکان دسترسی آسان به بلیط، پشتیبانی تلفنی و ایمیل را فراهم می کند. برخی از ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی تلفنی 24/7 را ارائه می دهند.

 

با این حال، اگر به دنبال واگذاری کامل مدیریت هستید، باید خدمات مدیریت شده را در نظر بگیرید. ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده با تمام بارهای سیستم مقابله می کنند و از ارائه پیکربندی با توجه به مسائل امنیتی و نگرانی های مورد نیاز برای تهیه نسخه پشتیبان اطمینان حاصل می کنند. علاوه بر این، به ارائه یک زمان عالی در صورت درخواست کمک می کند.

 

ترافیک مورد انتظار را برآورد کنید:

 

ارائه دهندگان هاست بر اساس پهنای باند و میزان استفاده از فضای ذخیره سازی هزینه دریافت می کنند. پهنای باند اندازه گیری بایت های ارائه شده در یک زمان خاص است. اگر مخاطبین هدف کم باشد، به پهنای باند کم نیاز خواهید داشت. با این حال، اگر وب سایت شما شانس ویروسی شدن را داشته باشد، به پهنای باند بالایی نیاز خواهید داشت. در این مورد، باید در مورد تخمین ترافیک صادق باشید زیرا ممکن است بعداً مشکلاتی ایجاد کند.

 

آشنایی با انواع سرور:

 

در سرورهای اشتراکی، خدمات میزبانی ارزان زیادی در دسترس است. سرورهای اشتراکی بسته به باری از سایت‌های دیگر که بر روی میزبان قرار می‌دهند، امکان اجرای وب‌سایت‌های مختلف را می‌دهند.

 

با این حال، میزبانی مشترک می تواند دسترسی به قابلیت های سرور را محدود کند، سرعت آپلود فایل ها را از طریق FTP یا SFTP محدود کرده و از دسترسی پوسته جلوگیری کند. اگر نیاز اصلی کسب و کار شما به اشتراک گذاشتن عملکرد با سایت های دیگر نیست، یک سرور میزبان اختصاصی را در نظر بگیرید.

 

مراقب پیشنهادات نامحدود باشید:

 

بسیاری از ارائه دهندگان هاستینگ فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود را با چند دلار ارائه می دهند. بسیاری از مردم در این خدمات ارزان گیر می افتند که منجر به عملکرد دریچه گاز می شود.

 

گارانتی های آپتایم:

 

قبل از انتخاب یک سرویس میزبانی وب مقرون به صرفه در ایالات متحده، باید قابلیت اطمینان سرور و ضمانت‌های آپتایم را بررسی کنید. در حال حاضر، بسیاری از صاحبان مشاغل از نیازهای خود در مورد وب سایت ها آگاه هستند. اجرای عملیات کسب و کار کوچک نیازمند طراحی فروشگاه اینترنتی برای تقویت مکان فیزیکی کسب و کار است.

 

بنابراین، وب سایت ها شبکه گسترده تری از مشتریان و مشتریان بالقوه را برای ایجاد اعتبار می طلبند. علاوه بر این، مردم به کسب و کار با حضور آنلاین اعتماد دارند. در این سناریو، آپ تایم نقش حیاتی ایفا می کند و شما باید 100% آپتایم داشته باشید.

 

زمان کار کمتر از 100٪ منجر به کاهش ترافیک و درآمد می شود. چه کسی دوست دارد کسب و کارشان در ساعات اوج مصرف به طور تصادفی بسته شود؟ رقابت فزاینده شرکت را متقاعد کرده است تا 99.9% سرویس آپتایم را به دست آورد، که قابلیت اطمینان و کیفیت را با برچسب های قیمتی جذاب مطابقت دارد.

 

سرعت بارگذاری:

 

درک مشترک از مشتریان هدف آنلاین و مشتریان بالقوه ضروری است زیرا به شما امکان می دهد به سرعت بارگذاری دسترسی داشته باشید. امروزه همه چیز دیجیتالی شده است و مشتریان را قادر می سازد تا در عرض چند دقیقه وب سایت را باز کنند. اگر سرعت بارگذاری وب سایت شما پایین باشد، شانس مجددی به شما نمی دهند.

 

قبل از خرید میزبانی وب، تعیین اهمیت سرعت از طریق آزمایش آن ضروری است. باید از زمان و سرعت بارگذاری در موبایل، تبلت و دسکتاپ اطلاع داشته باشید. در این دنیای دیجیتال، کیفیت و سرعت دسترسی اهمیت زیادی دارد. بنابراین، همیشه سرعت را بررسی کنید زیرا نمی خواهید مشتری خود را به دلیل سرعت پایین از دست بدهید.

 

فضای ذخیره سازی موجود:

 

هنگام انتخاب وب سرویس میزبانی، انتخاب فضای ذخیره سازی ضروری است. فضای ذخیره سازی بستگی به هدف وب سایت شما دارد. اگر تقاضای وب سایت شما زیاد باشد، به فضای زیادی نیاز خواهید داشت.

 

با این حال، اگر تقاضای وب سایت زیاد باشد اما فضای کمی داشته باشد، علائمی را دریافت خواهید کرد که نشان دهنده «تمام شدن حافظه است». بسته به نیاز خود، باید تصمیم درستی بگیرید. علاوه بر این، شما باید سرویسی را استخدام کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

 

پشتیبان گیری از وب سایت:

 

وقتی نوبت به تهیه نسخه پشتیبان می رسد، ممکن است برای شما کار خسته کننده ای به نظر برسد. اما، کسب‌وکارها اهمیت پشتیبان‌گیری از وب‌سایت و نحوه عملکرد آنها به عنوان نجات دهنده را می‌دانند. به طور عمده، پشتیبان‌گیری از وب‌سایت‌ها شبکه ایمنی هستند که اطلاعات از دست رفته را بازیابی می‌کنند.

 

قبل از خرید میزبانی وب، ممکن است نیاز به پشتیبان‌گیری از وب‌سایت داشته باشید، زیرا روزانه فایل‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی وب‌سایت شما را کپی می‌کند و سعی می‌کند وب‌سایت را به حالت عادی خود برگرداند. تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات وب سایت به عنوان یک اقدام امنیتی عمل می کند و شما باید در مورد آن بدانید. گاهی اوقات، مشکلات فنی باعث از دست دادن اطلاعات وب سایت شما می شود. هدف اصلی از تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت، بازگرداندن محتوا و آپلود اطلاعات از دست رفته است.

 

ترافیک ماهانه:

 

همه خدمات میزبانی وب دارای محدودیت ترافیکی ماهانه هستند که به کسب و کار اجازه می دهد کار را با نرخ های تعریف شده انجام دهد. بسیاری از مردم ممکن است ندانند که وب سایت می تواند هزینه های اضافی را برای بازدیدکنندگان اضافی از شما دریافت کند.

 

تمام رکوردها در اطلاعات خصوصی سرویس های میزبانی ذخیره می شوند و در پایان از شما هزینه دریافت می کنند. در بدترین حالت‌ها، نمایش وب‌سایت شما در وب را متوقف می‌کنند و چالش‌هایی را برای مشاغل ایجاد می‌کنند.

 

بنابراین، بهترین رویکرد این است که در مورد اطلاعات ارائه شده توسط شرکت های میزبان محتاط باشید. به این ترتیب، بهترین کار این است که ترافیک داده نامحدود را برای از بین بردن خطر از کار افتادن وب سایت اتخاذ کنید.

 

امنیت داده ها:

 

امنیت دغدغه مشترک هر کسب و کار معتبری است زیرا آنها به دنبال ارائه دهندگان خدمات قانونی هستند. با این حال، پیدا کردن ارائه دهندگان مورد اعتماد آنطور که به نظر می رسد آسان نیست. در این جنبه، شما باید ارائه دهندگانی را انتخاب کنید که قول می دهند از اطلاعات مشتریان شما از طریق سیستم رمزگذاری شده مناسب و پشتیبان گیری مداوم محافظت کنند.

 

امنیت داده ها بدون ایجاد مزاحمت در کل شبکه، مشکلات طبیعی و غیرقابل مشاهده را حل می کند. بسیاری از مردم در مورد مسائل مربوط به امنیت داده ها نگرانی دارند، بنابراین باید جستجوی مناسبی در مورد خدمات میزبانی وب معتبر انجام دهند و پس از آن تصمیم بگیرند.

 

 

پشتیبانی مشتری:

 

بسیاری از مردم این سوال رایج را در مورد نحوه انتخاب بهترین میزبانی وب می پرسند؟ چندین عامل ذکر شده در بالا به کسب و کارها در تصمیم گیری درست در زمان مناسب کمک می کند. در میان این عوامل، پشتیبانی مشتری در صدر قرار دارد.

 

هر شرکتی می خواهد به خوبی از مشتریان خود مراقبت کند، زیرا آنها عواملی حیاتی برای موفقیت آنها هستند. پشتیبانی مشتری بخش اساسی میزبانی وب است که به حذف خطاهای غیر منتظره کمک می کند. امروزه بسیاری از کسب و کارها بر این باورند که همیشه حق با مشتریان است و صاحبان مشاغل جدی همیشه این عوامل را در نظر دارند.

 

شما باید آن شرکت های خدمات میزبانی وب را پیدا کنید تا بهترین خدمات مشتری را دریافت کنید. جالب توجه است که میزبان های وب از دانش برای کمک به مشتریان برای یافتن پاسخ در مورد مشکلات روزمره استفاده می کنند. ارائه راه حل های سریع و آسان به مشتریان هیچ هزینه ای ندارد، اما می تواند وب سایت را قابل اعتمادتر کند. همیشه ارائه دهندگان میزبانی وب را در نظر بگیرید که به مشکل شما گوش می دهند و سعی می کنند آن را در عرض چند ثانیه حل کنند.

 

آزمایشی رایگان انجام دهید

 

قبل از انتخاب وب سرویس میزبانی، باید آزمایشی رایگان را بررسی کنید. ضروری است که به دنبال یک نسخه آزمایشی رایگان باشید زیرا به کسب و کار کمک می کند مزایای شرکت میزبان را درک کند. علاوه بر این، بدون صرف هزینه با بینش شرکت های میزبانی آشنا می شوید.

 

بسیاری از بهترین خدمات میزبانی وب یک آزمایش رایگان ارائه می دهند و به کسب و کارها کمک می کنند تا تصمیم درستی بگیرند. علاوه بر این، بهترین روش برای درک همه چیز با کنار گذاشتن پول است. تحقیقات کامل انجام دهید، نظرات را بخوانید و توصیه های مشتری را در نظر بگیرید زیرا این موارد را نمی توان نادیده گرفت.

 

پنجره زمان آزاد به شما امکان می دهد با لذت بردن از خدمات مشتری و کانال های پشتیبانی، ویژگی ها را بررسی و ارزیابی کنید. پس از شروع آزمایشی رایگان، به دنبال آپلود وب سایت در سرور باشید و عملکرد، سرعت بارگذاری صفحه، زمان آپلود نظارت و سایر پارامترها را آزمایش کنید. در نهایت، سعی کنید با پشتیبانی فنی تماس بگیرید و بررسی کنید که آیا آنها به سوالات شما پاسخ می دهند یا خیر.

 

روش های پرداخت

 

هنگام انتخاب خدمات ایده آل، قیمت ممکن است راهنمای انتخاب شما نباشد، اما می توانند به شما در تصمیم گیری صحیح کمک کنند. یک سرویس ارزان هیچ تضمینی ارائه نمی دهد و تجربه کلی را افتضاح می کند. به طور مشابه، خدمات گران قیمت ممکن است تضمینی برای ارائه خدمات با کیفیت بالا نباشد.

 

در این زمینه باید نیازهای خود را درک کنید و به دنبال برنامه ای مطابق با جیب خود باشید. روش پرداخت نکته مهمی است که باید در مورد ارائه دهندگان میزبانی وب بدانید. شما باید روش ها را جستجو کنید و سازگاری با روش های پرداخت را تعیین کنید. گاهی اوقات روش های پرداخت انواع خاصی از پیشنهادات را ارائه می دهند. بنابراین، قبل از خرید سرور، روش های پرداخت را بررسی کنید تا مشکلات بعدی را برطرف کنید.

 

سیاست بازپرداخت و ضمانت

 

سیاست بازپرداخت و تضمین جایگاه قابل توجهی دارد و شما باید آن را بررسی کنید. بسیاری از خدمات یک خط مشی بازپرداخت به حساب های اولین بار ارائه می دهند. این به کسب و کار اجازه می دهد در صورت بروز مشکلات و مشکلات فنی، بازپرداخت کامل را دریافت کند. برخی از ارائه دهندگان خدمات هیچ بازپرداختی برای سرورهای اختصاصی، مجوزهای نرم افزار، نام دامنه و هزینه های راه اندازی ارائه نمی دهند.

 

پس از ضمانت بازگشت وجه، پرداخت های مکرر و تمدید حساب غیرقابل استرداد می شود. مطمئن شوید که سیاست بازپرداخت و ضمانت بازگشت وجه را در ارائه دهندگان میزبانی وب مورد نظر خود بررسی کنید.

 

بهترین خدمات میزبانی وب

 

شما می توانید بسیاری از بهترین شرکت های میزبانی وب را در ایالات متحده پیدا کنید که به کسب و کار اجازه می دهد تا یک تجربه قابل اعتماد به دست آورد. در بین کلیه خدمات میزبانی وب، خدمات میزبانی وب آنیکا جایگاه قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. این سرویس یک سرور SSD سریع، فناوری ابری به همراه ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

 

علاوه بر این، سیستم رمزگذاری شده سرتاسر سرورهای میزبانی وب آنیکا بهترین امنیت را برای شرکت های تجاری فراهم می کند. اگر به دنبال بهترین سرویس میزبانی وب هستید، باید آنیکا را بدون نگرانی امتحان کنید.

 

نتیجه:

 

برای نتیجه گیری، انتخاب سرویس میزبانی وب مناسب آسان نیست زیرا باید ریسک کنید. با این حال، اگر در مورد برخی از عوامل ذکر شده در بالا مراقب باشید، کمک خواهد کرد. اگرچه شما باید چیزهای زیادی را بررسی کنید، اما به شما کمک می کند تا تصمیم درستی بگیرید. مطمئن شوید که خدمات میزبانی وب را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

 

 

 

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =